Bekir Hazar - İkiyüzlüler!

Video player yükleniyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Video İndir
19 November 2015, 15:47 1717 04:53

Bekir Hazar - İkiyüzlüler! Sesli Makale

Terörden en çok çeken ülkeyiz.
Hangi din veya etnik yapıya, düşünceye, inanca sahip olursa olsun insanları öldürmek cinayettir, vahşettir, alçaklıktır. Bunu hep yıllarca tüm dünyaya haykırdık. Peki bu haykırışımızı kimler duydu? "Türkiye bizim dostumuz" diyen Avrupa ne yaptı? 40 bin insanımız öldü bu topraklarda. O katilleri alıp Avrupa Birliği'nin başkenti Brüksel'de omuzlarda dolaştırdılar. "Evet PKK terör örgütü ama sakın vurmayın" dediler.

Sabancı'nın katiline ekmek, su, ev, barınak ve dahası KORUMA verdi Belçika. Terörist mahalleleri, gettolar kuruldu Avrupa'nın başkenti Brüksel'de, gülümseyerek izlediler, yardım ettiler, para yağdırdılar. O Avrupa Birliği'nin lideri Almanya, Yunanistan'da DHKP-C ve PKK için Lavrion eğitim kampını açtırdı. Türkiye'de insan öldüren katillere Paris'te Şanzelize'de Fransa Devleti kahve ikram etti. O Fransa'nın first Lady'si Mitterand yıllarca güneydoğumuzu gezip terörist kucaklıyordu. O Fransa yıllarca diplomatlarımızı haince öldüren terörist Asala'yı kuruyor, besliyor, 20 yıl önce Artvin'in bir ilçesine baraj yapacağız diye ayağa kalkıyordu. Paris saldırısından iki gün önce, Türkiye'de başına 4 milyon lira ödül konan PKK'nın beyni Fransa Parlamentosu'nda ağırlanıyor ve kürsülerde konuşturuluyordu. O Fransa Afrika'da milyonlarca insanı öldürdü. 24 Afrika ülkesini hala çatır çatır sömürüyor ve devlet başkanlarını telefonla atıyor. Altın ve elmas madenlerinden 2 milyar doları cebine koyan Afrika ülkesi generalleri, Fransa'ya "Benim için darbe yapar mısın, şurada binlerce insanı öldürür müsün" diye mail atıyor. İnsan hakları ve demokrasi havariliği yapan İngiltere, Afrika madenlerinde grev yapan binlerce işçiyi öldürüyor. Ülkesinde 5 bin kişiyi öldüren terörist SİSİ bugün Avrupa başkentlerinde kabul ediliyor. Almanya "Evet terörist" deyip listeye aldığı PKK'ya tüm şehirlerinde ofis açtırıyor. Şimdi Avrupa'daki maçlarda terörü lanetleyip sahaya siyah bantlarla çıkıyorlar.

Ankara'da 100 vatandaşımız öldürüldü, FİFA Milli Takımımızın sahaya siyah bantla çıkma başvurusunu utanmazca reddetti daha dün. Evet ortada bir terör, katledilen masum insanlar ve büyük acılar var. Bunları konuşacağız, teröre karşı hep birlikte mücadele edeceğiz ama...

Kendisine kurşun sıkıldığında ayağa kalkan, başkalarına ölüm acıları yaşatanlar karşısında terörist besleyen Avrupa'nın İKİYÜZLÜLÜĞÜ'nü ne yapacağız? Ve daha da ötesi Putin'in önceki gün yaptığı ve satır aralarında kaybolan açıklamasını nereye koyacağız? "IŞİD'in içinde 40 ülke var. Dahası bunlardan bazıları G-20 ülkeleri içinde" diyordu Putin. Aylardır burada "Alman IŞİD'i, İngiliz IŞİD'i, Fransız IŞİD'i, ABD IŞİD'i var" diye boşuna yazmıyoruz. Dünyayı sömürenler artık ordularını değil, teröristleri ve medyayı kullanıyor. Ellere tutuşturdukları silahlarda bumerang gibi kendilerine dönüyor.

Paris'teki saldırıdan birkaç gün önce IŞİD Lübnan'da bomba patlattı, 42 kişi öldü.
Kimsenin haberi bile yok. Ankara'da 100 vatandaşımız öldü, kimse çıkıp da Papa gibi "3.Dünya Savaşı Başladı" demedi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı o saldırıda "Terörü lanetledi", Avrupa'da kimse yayınları kesip yayınlamadı. Şimdi Türkiye'de Obama G-20 zirvesi sonrası canlı yayında konuşurken, bizim NTV'den CNNTürk'e yayınlarını kesip Fransa Devlet Başkanı Hollande'ın konuşmasını yayınlıyor. Her yerden İKİYÜZLÜLÜK akıyor. Bu ülkede Ankara saldırısında Devleti'ni suçlayan, Paris saldırısında tam sayfa "Terörü" lanetleyenler kol geziyor.

Kendi başkentine saldırıda teröriste çanak tutanlar, iş Avrupa başkenti olunca terörist düşmanı kesiliyor. Her yerden sahtecilik ve irin akıyor! Dışarıda terörist öpenler, teröristten yumruk yiyince "Savaş" naraları atıyor... İçeride sayfalarında teröriste hizmet edip öpenler, dışarıda teröristten yumruk yiyenlerin hamisi kesiliyor.

Türkiye'de 40 bin kişi teröre kurban gitti.
Kimse ayağa kalkmadı, kimse bu ülkeye koşup Teröre Lanet mitinglerine katılıp en ön saflarda yürümedi. Tam tersine Avrupa başkentlerinden gazete sayfalarından bizim teröristimize alkış ve destek yağdı. Şimdi dünyayı ayağa kaldırıyorlar. Hepsinde yalan ve riya dizboyu, hepsi maskelerin arkasında saklanan ve teröristle ordular kurup, terörle beslenen ülkeler. Evet "Teröre lanet"... Bunu içten, samimi ve tün dünya insanları için kalpten söyleyen tek ülke biziz. Gerisi İKİYÜZLÜ!

bekir hazar ikiyüzlüler sesli makale video indir