Boş Plan - Ergün Diler

Video player yükleniyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Video İndir
5 October 2018, 23:33 917 05:30

YENİ sistemin oluşması için PARANIN bazı kaleleri zarara uğratması, aşındırması şart.
Karşımızdakilerin kafasında bu var.
Bunun için gelmekteler... PARAYI silah gibi kullanarak sonuç almak istemekteler... Hiçbir şeyden vazgeçmiş değiller! Yine gelmeyi deneyecekler. Arkalarını dönüp gittiklerini düşünürsek yanılırız. Kapının dışındalar, yine yüklenecekler...
Amerika Birleşik Devletleri, doların gücünü birçok ülkede kullandı.
Dün de bugün de... Geçmişte FİNANS KURULUŞLARINDAN BELİRLENEN HEDEFLERE DOĞRU HAREKET BAŞLIYORDU. SONUÇ DA
ALINIYORDU. Ancak son 2-3 yıldır operasyonların merkezi PENTAGON'a kaydı. İşin ilginç tarafı Rothschildler'in kullandığı adamlara görev verildi! Son haftalarda olanlara bir bakın!
Venezuela (Yüzde 97), Arjantin (Yüzde 43), İran (yüzde 60), Rusya (Yüzde 32) ve Türkiye'de (Yüzde 55) dolar değer kazandı.
Yerli paralar ise değer kaybı yaşadı... Daha önce de yazdığım gibi operasyon ABU DABİ ve DUBAİ'den başlatıldı! Ve istenen sonuçlara da yaklaşıldı!
Saldıranlar ikinci hamle için plan yapmakta! Bu operasyonda merkezde yer alan şirket Vanguard Group olacak! 2.3 trilyon dolarlık varlıkları yöneten Vanguard Group, Lockheed Martin'in yüzde 16'sına sahip. Yani PENTAGON'un ortağı gibi! Ancak ortaklığı sadece Lockheed Martin ile sınırlı değil.
Başta Coca Cola olmak üzere, Microsoft, Oracle, Ford, Apple, General Electrics, McDonald's, P&G, IBM'de yüzde 6 ile yüzde 20 arasında değişen hisseleri var. ABD, Avrupa ve Asya'da 200'ü operasyonel olmak üzere 16 bin çalışanı olan Vanguard Group'un hedefinde de Venezuela, Arjantin, İran, Rusya ve Türkiye bulunmakta...
Kısa bir süre önce CIA eski Başkanı George Tenet ile Lockheed Martin yönetim kurulu üyesi Norman R. Augustine New York'ta bir araya geldi. George Tenet, Vanguard Group'un gizli istihbarat danışmanlarından biridir. Tenet ile Augustine, yeni operasyonu görüştü... Amaç operasyon sonrası, Avrupa ve Asya'da çok ciddi değişiklik meydana getirmek. Vanguard Group, birçok ülkeye ekonomik kriz ihraç ettikten sonra, o ülkelerdeki şirketleri gerçek fiyatının 5'te 1 fiyatına kendisinin belirlediği işadamına verir. Krediyi de oldukça uygun oranda gönderir.
Vanguard Group, operasyon için kaynağı belli olmayan parayı kullanacak. Şu anda resmi finans sistemine dahil olması için bekletilen yaklaşık 632 milyar dolar, bu operasyonla yasallaşacak.
Vanguard Group, dünyanın en büyük şirketleriyle ortaklığı sürerken dünyanın en önemli 3 kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Standard and Poor's ve Fitch'in de karar verenidir.
Vanguard Group operasyona bu 3 kredi derecelendirme kuruluşunun not indirmesiyle başlar. Yazılı olmayan kural budur! Venezuela, Arjantin, İran, Rusya ve Türkiye'nin arka arkaya notlarının düşürülmesi, Vanguard Group'un operasyon için hazırlığa başladığını da gösteriyor. Kulaktan kulağa yayılan fısıltılara bakılacak olursa ARALIK ayı gibi ikinci saldırı hesabı yapmaktalar... Artık hiç kolay değil gelmeleri ama adamların planı bu! Kafalarında bu var! Ve bu adamlar TÜRKİYE'den DIŞARI ÇIKMASI GEREKEN 25 MİLYAR DOLAR DAHA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR...
Bu miktar henüz sistem dışına çıkmadı! Nedeni bilinmiyor ama Türkiye'den bu çıkış henüz gerçekleşmedi. Aynı şekilde Venezuela ve Arjantin'den de 15 ve 25 milyar doların ülke içinde el değiştirdiğini görüyoruz.
Operasyonların başarılı olması için Vanguard Group, en uygun zamanı bekler. Şimdi adım adım operasyonun köşeleri kapatılıyor.
Planlarına göre ARALIK'ta BANKALARI da zora sokacak atışlar yapacaklar. Başta TÜRKİYE olmak üzere hedef ülkelere PARA GÖTÜRMEK isteyenlerin karşısına yine aynı şirket yani Vanguard Group çıkmakta... Zaten para taşınacaksa ya Vanguard ya da yan finans kuruluşları görev alırdı! Bu nedenle PARA hareketlerine karşı hassaslar. Engellemek için hiç vakit kaybetmiyorlar! Zaten şirketin ÖZEL TİM'leri sahada!
İşin daha da ilginç bir yanı var. Belki de asıl mesele burada!
PENTAGON 2020'de bambaşka bir dünya hayal etmekte. SIR da değil artık. Ancak bu hayalin peşinde koşan PENTAGON, ROTHSCHILD AİLESİ ile karşı karşıya gelmekte. DOĞRU!
Operasyonun merkezi olarak sunulan VANGUARD'da ise İKİSİ DE ORTAK! Lockheed Martin'in yüzde 16'sına sahip Vanguard Group'un ortaklarından biri de AİLE! Yani ROTHSCHILDLER! Şimdi ikinci adım olarak düşünülen operasyon olacak mı?
SORU BU!
AİLE izin verecek mi?
Yoksa hiç adım atılmadan rafa mı kaldırılacak? Kimse bunun cevabını bilmiyor... Şu an bir uzlaşma mümkün olmadığı için kavga şirket içinde de sürecektir...
AİLEYE rağmen burasını kullanma ihtimalleri var mı? Pek mümkün! Şirketin anavatanı ABD çünkü! Ancak AİLENİN de bunları püskürtme gücü var! ARALIK ayına kadar bu hassa dengeyi çözmüş oluruz...
Yazdıklarım da SIR değil. BATI'da yazılan şeyler aslında. Fakat bizde bakan yok sadece...

NOT: Önceki gün YURTDIŞINA PARA GÖNDERENLERE OPERASYON YAPILDI.
Pek çok kişi radara yakalandı.
Paraların büyük bir kısmı PKK'ya gidiyordu. Tespit edildi. Arkasından BATMAN'da Mehmetçiğe hain saldırı düzenlendi. Devlet içindekilerle de dışındakilerle de mücadele etmekte.
Ve kararlılık üst seviyede...

Ergün Diler / Takvim Gazetesi 

boş boş plan boş plan indir ergün diler yazıları köşe yazıları oku gazete takvim gazetesi takvim sesli makale pentagon