Chp Ve İyi Parti Tsk’Ya Karşı Psikolojik Harp Yürütüyor - Fuat Uğur

Video player yükleniyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Video İndir
03 Ocak 2019 199 05:27

Organize işler bunlar. Yukarıda sıraladığım partilere ilaveten partner ship olarak PKK’nın siyasal uzantısı HDP de var ama onlar doğrudan taraf oldukları için sinsice ve sessizce bekliyorlar.
Asıl sinsilik ise İYİ Parti, CHP ve HDP arasında katalizörlük görevini üstlenen FETÖ’de. Tüm elemanlarıyla bu partiler arasında mekik dokuyarak topluca hareket etmelerini sağlayacak taktikleri veriyorlar. Böylesine eş zamanlı harekete geçmelerinin sebebi bu.
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in şirret bir üslupla Millî Savunma Bakanı Hulûsi Akar’ı hedef alması, ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında aynı hedefe ateş etmesi bir işaretti. Zaten İYİ Parti’nin faşist elemanları uzun süredir Suriyeli mülteciler üzerinden ırkçılığı küllerinden yeniden doğurmak için her türlü kışkırtmayı yapmaktalar bilindiği gibi. Söyledikleri her şey yalan ve iftira çıkmasına rağmen asla özür dilemiyor ve yeni yalanlar üretmeye devam ediyorlar.
Taksim’de yılbaşı gecesi Suriyeli gençlerin kendi aralarında eğlenip Suriye bayrağını açmaları ise bu organize çete tarafından bol bol istismar edildi. Yine yurt dışı ağırlıklı trol hesaplar başta olmak üzere “Suriyeliler defolsun” hastag’iyle kampanya yürüttüler. Bunu yaparken kullandıkları çirkeflik de şuydu:
“Askerlerimiz Suriyelileri kurtarmak için savaşırken Suriyeliler Taksim’de çılgınca eğleniyor. Vatanlarını kurtarmak için savaşa gideceklerine burada yiyip içip keyiflerine bakıyorlar”
Ne kadar gıdıklayıcı ve ırkçılığın ne olduğunu bilmeyen ahmaklara cazip gelecek laflar değil mi? Bu tahriklere tav olan nice AK Partiliyi gördüğüm için söylüyorum bunu. Durum ciddi. Bu adamlar kaos fitilinin ateşleyicileri.
Oysa amaç belli:
TÜRK ASKERİNİN SAVAŞMA ŞEVKİNİ KIRMAK.
Sosyal medyadan anbean haberdar olan cephedeki askerlerimizi moral olarak çökertmek istiyorlar.
Bunun adı PSİKOLOJİK HARP’tir. Diğer adı alçaklıktır. Bunu yapanlar Türkiye’nin “meşru” siyasal partilerinin mensupları. Artık Türkiye’nin partisi olduklarından emin değilim.
Tüm karın ağrısının sebebi Menbiç’te ve Fırat’ın doğusunda PKK-YPG’nin temizlenip süpürülecek olması.
Oysa yapılan ortada, hedefler belli. Sıralayalım:
* Türkiye kendi sınırlarını korumak için savaşıyor. Afrin ve Cerablus operasyonlarıyla ülkemizin için tehlikeli olabilecek terörist unsurları; hem DEAŞ’ı, hem PKK’yı oralardan silip süpürdü. Şimdi de Menbiç ve Fırat’ın doğusu için gün sayıyor.
* Türkiye Irak’ta da, Türkiye’nin içinde de terörist unsurlara karşı savaşıyor. PKK’nın döşediği patlayıcılarıyla, kalleş kurşunlarıyla yüzlerce askerimiz, Mehmedimiz şehit oldu. Onlar PKK’lı teröristlerle mücadele ederken Suriyelileri gündeme getiren ve kendilerini ne yazık ki TÜRK diye adlandıran ve bence TÜRKLÜK ile alakası olmayan alçaklar sürüsü meyhanelere ara verdi mi? Gece kulüplerinden eksik kaldılar mı? Yunan adaları gezilerine iptal ettiler de biz mi işitmedik?
* Bu beyaz Türk trollerin çoğu askerden yırtmanın bir yolunu buldu. Yıllardır söylüyorum. Beşiktaş’tan, Kadıköy’den, Şişli’den, Çankaya’dan, İzmir Karşıyaka’dan, Alsancak’tan, Etiler’den, Nişantaşı ve Teşvikiye’den PKK’nın siyasal uzantısı HDP’ye bu kadar oy çıkmasının tek sebebi var. PKK ile mücadelemizde bu ilçelerin ve semtlerin camilerinden tek bir şehit cenazesinin bile kaldırılmamış olması. Onlar evlatlarını PKK ile mücadelede kaybetmediler. Bu yüzden HDP-PKK âşığı oldular, bu yüzden FETÖ darbesine alkış tuttular.
* Suriyeli gençler kendi bayraklarını çıkarmışlarsa onlara ancak vatanlarını sevdikleri için saygı duyulmalı. O gençleri Türk Silahlı Kuvvetleri silah başına çağırdığı zaman aralarından birkaç hırt çıksa da koşarak giderler. TSK’nın bugün ihtiyacı varsa bunu hemen yapar. Ama eğitilmemiş ve gereğinden çok asker, yarar yerine zarar verir. Savaş öyle “Düşman al sana bomba” diye yapılmaz. Savaşacak bir TEK ASKERİN bile en az 6 aylık eğitim, kılık kıyafeti, iaşesi, eline verilecek silahı derken maliyetinden haberdar olan var mı?
* Son sözüm de muhafazakâr kesimden olup da bu alçaklar sürüsünün psikolojik harp tekniğiyle sürüklenenler için. Sizler ne vakit akıllanacaksınız bilemiyorum ama yine de söylemeye devam edeceğim. Özellikle de ırkçılığın dibini bulan Almanya gibi bir ülkeden gelip de burada ahkâm kesenlere. Sizler Alman devletinin Türk bayrağını mitinglerde ve gösterilerde yasakladığını ne çabuk unuttunuz? Bizler bu yasağı kıyasıya eleştirip sonra da eğlencesinde bile bayrağını çıkaran Suriyeliyi tefe koyuyoruz. Son bir not:
Sınırlarında bu kadar sıkıntı yaşayan, bugün yarın her an bir harekâtın başlayacağı beklentisi içinde olan ülkemizde yılbaşının havai fişeklerle, coşkulu biçimde kutlanması, dünyaya verilen görüntü Türkiye’nin büyüklüğünü ve istikrarını gösterir.
Olaya bu tarafından bakın ve ülkemiz adına şükredin.

Fuat Uğur / Türkiye Gazetesi  

parti tskya karşı video izle video indir fuat uğur yazıları chp iyi parti tsk chp ve iyi parti tsk ya karşı psikolojik harp yürütüyor köşe yazıları oku türkiye gazetesi sesli makale